| Rose_2860 a întrebat:

Stiti un alt site in afara de makemebabies.com,unde poti vedea cum va arata copilul tau, cu poza ta si a partenerului?

2 răspunsuri:
| taifunkiller a răspuns:

Sincer te intreb, :Tu crezi in astea?

| Nişka a răspuns:

Sincer e o prostie ...nimeni nu'ti poate spune cum va arata copilul tau avand in fata poza ta si a partenerului tau deoarece depinde de genele ficaruia. Copilul poate avea culoare ochilor tai, a iubitului sa chiar a unei rude de sange (bunica, mama, tata), avand unul dintre voi aceeasi gena ca a rudei, transmitandu'se prin descendenta. Totul e un intreg proces biologicwinking