| rebela a întrebat:

Stiti vreun program de pe net unde pot vedea la altu in pc mai exact sa vad ce vorbeste pe mess cu alti daca stiti ziceti-mi si mie cum se foloseste sau adresa de unde il pot descarca dau fundita normal:X:X

Răspuns Câştigător
| Ciuƒix a răspuns:

Nu am auzit de existestenta a asa ceva. Exsita intr-adevar un program, prin care poti intra la altii in calc si poti vedea arhiva de mess, dar nu stiu exact cum se numeste.

4 răspunsuri:
| Klara a răspuns:

Nu, e hacking, e ilegal, se pedepseste daca violezi intimitatea altuia.

| KlaudyaAddha a răspuns:

@Klara are dreptate. Daca cineva ar intra la tine in calculator si ti-ar incalca intimitatea cum te-ai simti? Parca exista un program, plin de virusi. Oricum, revin la prima afirmatie: E ilegal, e hacking!

| PinkY a răspuns:

Poi e unul TeamViewer cu care oti intra la altcineva in calculator, dar numai daca iti permite. E pe baza de id (din vreo 8 cifre) si parola (4 cifre) pe care trebuie sa ti le dea cel la care vrei sa intri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal incearca radminwinking