| DolsheBombonikTheo a întrebat:

Stiu ca e devreme dar voi cand impodobiti bradul? Ce va doriti de Mos Nicolae sau Mos Craciun...Eu una anul asta nu vreau nimic special..doar ce vrea el! Astept raspuns.

Răspuns Câştigător
| December a răspuns:

Stai sa inceapa sa ninga macar, sa intru in atmosfera de sarbatori laughing. Aa.dar pot sa-ti spun ce vreau in fiecare an de Craciun : zapada! big grin - ca de aceea e Craciunwinking.

| DolsheBombonikTheo explică (pentru December):

Si in rest? nici un cadou?

| December a răspuns (pentru DolsheBombonikTheo):

Eu nu sunt pretentios. De obicei imi place sa fac cadouri. De primit nu ma gandesc asa mult.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vreau sa ma vad plecat pe meleaguri din Romania cu marfa in spatele meu chiar si in ziua de craciun sau de revelion as sta la volan pentru ca nu am pe nimeni drag sa petrec sarbatorile.

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Eu impodobesc bradul cu vreo doua, trei zile inaintea craciunului.Desi as vrea sa il impodobesc mult mai devreme!
O zi buna!

| DolsheBombonikTheo explică:

Eu anul acesta impodobesc unul mic in camera mea..pe 1 decembrie...