| NのON a întrebat:

Stiu ca e o intrebare neobisnuita dar asta e singura modalitate...
Caut un utilizator de pe TPU cu numele "Demon", nimic important dar nu pot sa dau detalii...
I-am scris numele la "cautare utilizatori" dar nu imi apare sad stiu ca are cont pe acest site pentru ca l-am vazut mai demult.
Poza de profil e un schelet care iese de sub niste radacini cu mana apropiata de cadru si cu o pentagrama in frunte.
Multumesc anticipat happy

4 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Poate este unul dintre http://www.tpu.ro/useri?s=Demon&o=rank_asc
Daca nu, inseamna ca si-a schimbat numele de pe site sau contul lui a fost sters.

| Ramo137 a răspuns:

Da-mi funda ca l-am gasit tonguehee hee

| NのON explică (pentru Ramo137):

Pleaca mah de aici cu cainele tau jegos, usi mars :@ piei

| Ramo137 a răspuns (pentru NのON):

Huu, du-te tu! piei tu poate! somnanbulule rolling on the floor ca ma ti treaza cu lumina aia de neon! papa