| Lenna a întrebat:

Stiu ca este jenant dar.Eu inca dorm cu bunicasad. Am 12 ani si m-am saturat sa dorm cu ea.Cum sa-i zic ca numai vreau sa dorm cu ea, ca vreau sa dorm singura?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut lenna! pai fi atenta sunt sigura ca nimeni nu vrea sa isi raneasca bunica, iar tu ai dat dovada de bunatate, deoarece alta fata ar fi actionat neconditionat si s-ar fi suparat bunica, dar tie nu ti-a pasat ca este umilitor si ai pus intrebarea pentru a te ajuta sa nu o ranesti.BRAVO!
Trebuie sa ii spui asa:''bunico, nu te supara pe mine.insa nu crezi ca sunt putin cam mare ca sa dorm inca cu tine? sa stii ca eu sunt inca nepotica ta si nu trebuie sa te ingrijorezi in privinta asta, dar am vorbit serios! deci ce crezi, bunica? ma pot culca si eu singura, te rogg? eu nu am vrut sa te supar si de aia te-am intrebat... te rogg sper ca nu te-am suparat!''
iar ea va spune ca este in ordine si ca nu e suparat, ci e mandra de tine!
sper ca te-am ajutat! paa

3 răspunsuri:
| ellabutterfly a răspuns:

Eu am 17 ani si tin mult la bunica mea. Dupa ce a murit bunicul (aveam 7 ani) pana pe la vreo 10-11 ani am dormit cu ea.

Mai am momente cand ma duc si dorm cu ea in camera, imi place cand imi povesteste de iubitii ei din tinerete laughing
Deci nu e jenantwinking

Asa... Are dreptate, ar trebui sa ii spui frumos ca vrei sa ai si tu camera ta, te va intelege, sunt sigura. :*

| uioana a răspuns:

Spune-i pur si simplu ca simti nevoia sa dormi singurabig grin

| bebbe22 a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie cand eram d varsta ta.happy
Implica-te in activitatile casnice:spalati-ti vasele, fa curat demonstreaza-i ca esti destul de mare incat sa dormi singura
succes!:*