| AnnaaMarRia a întrebat:

Stiu ca este o intrebare stupida, dar cum as putea sa nu mai fiu asa de rusinoasa? cu prietenii mei nu am nici o problema suntem cu totii nebunilaughing, dar cu ceilalti prieteni ai prietenilor mei(sa zicem) sunt foarte rusinoasa

Răspuns Câştigător
| frumusica97my a răspuns:

Trebuie sa ai curaj in tine!

2 răspunsuri:
| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns:

Pai intai ia-ti o oglinda si vorbeste cu ea"(adica cu tine) apoi vorbeste pe mess facebook. Si apoi du-te si conoastei nu-ti mai fie teama ca nu te vor musca.Si eu am avut aceeasi problema da mi s-a rezolvat asa.Bafta.