| IQOnly a întrebat:

Stiu ca nu e bine dar stie cineva cum pot sa hackez metin2? Sau are cineva un cont de level mare adica peste 30+? Dau fundita celui care ma ajuta cu hacku sau cu contul.Multumesc.

4 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Eu nu cred ca poti hackeri metinullaughing. Dar poti sa incerci cu M2 MultiversionHack v3. 90. Si asta este pentru hackerit conturi Yang Hack.

| Pitzu a răspuns:

Nu poti sa hackezi decat cu cheat engine 5. 5 dar nu yang, iti da armuri si arme pe coordonate straight face. Pe Metin2 official nu exista hack de yang

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce faci cu CheatEngine nu se poate numi hack... Poti sa bagi Speed, Sa iei ceva repede de pe jos, sa faci tradehack...si inca ceva porcari

| Serban_7403 a răspuns:

Le spui ca ai un hack da nu vrei sa il dai, teamviewer la tine in pc + keylogger = cont furat. in rest.nu exista hackuri care sa sparga parole.