| Zambet a întrebat:

Stiu ca nu ma cunoasteti, dar va rog faceti testul asta pentru. mine.multumesc tuturor celor care il fac :-* http://www.gask.ro/quiz/279350689/res/

Răspuns Câştigător
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Eu 40 %. Nu ştiu cu ce te ajută, dar abia te mai cunoaştem happy

7 răspunsuri:
| johny_9421 a răspuns:

Buna intrebare laughing si ce relevanta are sa fac un test cu intrebari despre tine daca nu stiu nimic despre tine?hee hee

| Silvia a răspuns:

Opaaa, te cunosc 50% smug.

| pisycutza a răspuns:

40% nici nu ma asteptam la mai multbig grin

| Ea12345 a răspuns:

50%. LA unele intrebari (ca cea cu 2 copii) am raspuns gandindu-ma la mine... blushing

| User a răspuns:

50%. Nimereala totalalaughing

Răspuns utilizator avertizat
| Bia:X a răspuns:

30% eram sigura happy e doar nimerealawhistling