| rebellefleur95 a întrebat:

Stiu ca o sa ma credeti nebuna si probabil o s ziceti ca ma uit prea mult la tvrolling on the floor. dar totusi credeti ca au existat sau exista vampirii?laughing eu una n as crede. Voi?

4 răspunsuri:
| kamig a răspuns:

Eu cred thinking
Don Henrie.
Documenteaza-te.

| lolly a răspuns:

Nu mai exista eternitate= no more vampires! Nu cred in asa ceva.Adica daca existau auzeam de ei, sau ca a ramas vreunul fara gatrolling on the floor

| florin119 a răspuns:

Logic ca nu exista.si uite un film frumos cu vampiri "Priest"
Dai funda?

| ChioruL14 a răspuns:

Cateodata am impresia ca faceti misto cu intrebarile astea. nu, nu te cred nebuna, te cred doar o copila care a vazut saracia aia de film twilight