| mermadia a întrebat:

Stiu ca par aiurea, dar va intreb:adresele de vedete de pe facebook sunt veritabile, adica chiar ei sunt, sau sunt fani care ii reprezinta? de exemplu, o "vedeta"straina "mi-a raspuns" la ceva si nu as vrea sa ma entuziasmez prea tare. straight face

2 răspunsuri:
| CARMENCITA a răspuns:

Unele or fi si reale, majoritatea sunt facute de fani.Intreab-o daca e acea vedeta sau un fan, desi poate fi un fan si sa zica ca e acea vedeta.

| 894646465dasdasdas a răspuns:

Paiii... din cate stiu eu vedetele mari au "un cineva" care se ocupa de siteuri, de retele sociale, etc.