| SMTHING a întrebat:

Stiu ca sa mai pus intrebarea astasadsad...dar...va intreb asa:

Ce culoare au ochii vostri?
Ati vrea sa se schimbe intr. o culoare anume?
Daca, da, in ce culoare anume?
Si de ce culoarea respectiva?

Răspuns Câştigător
| GnnAndra a răspuns:

Am ochii caprui. Mereu mi-am dorit sa am ochii albastrii.De cand ma stiu, am o slabiciune pentru ochii albastrii, cum ii spun eu "ochii speciali" pentru ca intr-adevar sunt ochi speciali. Ochii caprui si negri sunt peste tot si sunt foarte comuni, pe cand, atunci cand vezi niste ochi albastrii parca vezi pe cineva special.Sau cel putin asa simt eu. Tata are ochii albastrii si mereu ma intreb de ce nu am ochii lui.Desi am citit un articol, cum ca ochii albastrii sunt pe "Calde de disparitie", eu una parca sunt un magnet la ochi albastri. Oriunde as merge numai de ei dau laughing. De aceea pana acum, iubitii mei au avut numai ochi albastrihee hee, si sper ca si sufletul meu pereche va fi tot cu ochi albastri laughing. Este un program pe net, unde imi modific eu pozele si imi fac ochii albastrii laughing. Cred ca am uitat sa mentionez. Culoarea mea preferata este albastru :-D.
O zi buna kiss!

7 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Ochii mei sunt albastrii dar se schimba atunci cand plang in verzui.
Nu as vrea alta culoare, imi plac ochii mei asa cum sunt.
tu intrebi ca ai o problema cu ochii tai? vezi ca sunt lentile de contact de alte culori da nu cred ca merita.

| Claw a răspuns:

Caprui -> negri happy

| Pho3nix a răspuns:

Ai mei sunt albastrii si uneori se mai fac si grii.

| fluturas a răspuns:

Ii am caprui love struck iar cand sunt happy love struck negrii laughing mi-ar place sa fie tot timpul negribatting eyelashes intotdeauna mi'ai placut ochi negri happy

| MoonShadowxB a răspuns:

Caprui-verzui! laughing
N-as vrea, imi plac asa cum suntlove struck

| Artemisia a răspuns:

Ai mei sunt verzi, dar mi-ar placea sa ii am albastrii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

GnN, cum se numea acel program?