| Timmiserable a întrebat:

Stiu ca suna stupid, dar e ilegal sa intretii relatii sexuale intr-un club de noapte/cocktail club? Acum cateva saptamani am baut cam mult de ziua unei colege, asa ca mi-am luat putin blackout. Urmatoarea zi, ea mi-a spus ca m-am sarutat cu un tip, dar ca nu s-a intamplat nimic altceva. Eu sunt o persoana foarte paranoica, deoarece am fost mai demult in situatia unui abuz sexual. As vrea raspunsuri serioase!

4 răspunsuri:
| anonim3247 a răspuns:

Nu a fost ce crezi tu - să facă sex cu tine cineva în club.

| AmandinaDragan a răspuns:

Nu mai bea!

| Continchiscontsters a răspuns (pentru AmandinaDragan):

Asta voiam eu sa spun of mi-ai lua vorba din gurițăwinking

| Continchiscontsters a răspuns:

Abuz sexual zici și o arzi prin clubrui beata rolling on the floor)))) vai capul tău backout rolling on the floor)) bine ca nu ți-ai loat lightout