| danielahopes a întrebat:

Sttie cineva ce este acela un "MODERATOR" pe paginile de facebook, am vazut ca in loc de manager poti pune moderator. Ce este acela? si pentru ce e? adica ce face el? ce poate sa faca?

3 răspunsuri:
| Slavian a răspuns:

Salut,
Moderatorul poate modera comentariile de pe pagina si poate sa trimita mesaje in numele paginii, poate vedea insightsurile paginii si poate crea aduri.
Mult noroc!

| danielahopes explică (pentru Slavian):

Ce sunt acelea ''aduri''?confused si cum adica poate modera comentariile? ce le face?confused

| Slavian a răspuns (pentru danielahopes):

Comentariile le poate edita, ad-urile sau mai bine spus ads sunt acele reclame puse pe pagina de facebook.