| emocherry a întrebat:

Stye careva cand vin Tokio Hotel [; x ] in Romania? vin in 2010? big grin

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vin sadsad. Au trecut pe langa tara noastra in noul turneu, trist! Mai ales ca promisesera ca vor trece pe aici, se pare ca au facut asta doar din politetewinking.

| criss:) a răspuns:

sadRomania nu are bani pentru. ei din cate am auzit, sa ii plateasca, au spus ca o sa vina, doar au spus... sper sa vina:Xsunt o mare fana chiar daca multa lume este impotriva lorsad

| criss:) a răspuns:

winking