| anonim_4396 a întrebat:

Subiect, o utilizatoare TPU, ce ar trebui sa-i spuna un baiat ca sa o convinga sa ii dea adresa de mess, fetelor sa raspundeti daca nu sunteti de acord.

Răspuns Câştigător
| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Daca este el cel care iti cere id-ul de mess in primul rand ar trebui sa-ti inspire incredere... iar apoi sa-ti lasa impresia ca intr-adevar merita... cel putin asta cred eu.asta gandesc eu... bafta iubita! happy

13 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Eu n-as avea incredere in cineva care imi cere adresa de mess. As vorbi cu persoana pe privat pana cand, convinsa fiind ca e serioasa, as fi dispusa sa ne mutam pe mess. Adica...propunerea s-o fac EU, nu el.

| Silvia a răspuns:

Dar asa grea e problema?surprise De obicei baietii cer id`ul fetelorshame on you nu inversbig grin Dar nu vad ce e asa greu... Ii zici "imi dai id`ul tau pentru a mai vorbii pe mess?" oh go on.

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

@criticul daaaa...mare inginerie? ia da-mi-o tu pe a ta sa te vad... tongue

| albastrel a răspuns:

Opaaa suna a romanta! alinutza te-ai indragostit de cineva de pe TPU? pai scumpa... cel mai bine ar fi sa ii trimiti un mesaj in care sa scrii cu toata sinceritatea ta de ce vrei id-ul lui! hey.nu te rusina! in viata asta rusinea nu are ce cautawinking

prfml
| prfml a răspuns:

Ceaa ce spune sa inspire incredere. Aici este cel mai bine sa cunosti pe cineva, asta pentru ca poti afla cum gandeste, mie unul mi-a placut de o fata incat i-am citit peste 600 de raspunsuri happy

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Ar putea sa spuna asa

Am vazut ca sunteti o persoana care ii place sa dea sfaturi sa ajute pe cei care au nevoie de un sfat
Sincer sunt genul de baiat care tine in mine nu pot sa imi spun ofurile mamei sau la prieteni
Dar daca nu pot sa ma descarc am senzatia ca mai am putin si explodez
Mi-ar place sa vorbesc cu tine un sfat ajuta intotdeauna dar nu as vrea prin mesaj privat cred ca este cel mai bine pe messenger
Daca doritii sa imi dati id-ul v-as multumi foarte mult

Chiar am nevoie de niste sfaturi si cred ca tu /dumneavoastra sunteti in ceea mai mare masura de a ma ajuta
Va multumesc pentru intelegere

Sper ca poate e buna :*

| snepy a răspuns:

Poate sa ii ceara ceva, si trebuie trimis pe mess tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vrei adresa mea de mess?batting eyelashesnu ti-o mai trimit ca ai refuzat-o o datano talking
Tu ce ai vrea sa auzi?happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mamaaaa fratee, parca i-ar da luna de pe cerlaughing
Ce e asa mare inginerie sa ii dai adresa de mess?
Crezi ca te violeaza virtual, sau ce iti face?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@adriana, ti-am inspirat increderebatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bunnnnnn, deci : subietul era o utilizatoare TPU: ce ar trebui sa-i spuna un baiat ca sa ii dea adresa de mess, dragii mei era vorba despre el de aceea am cerut concursul vostru al fetelor daca baietii nu scriu lucruri frumoase.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci poate face in mai multe feluri.
1. Cu voce mieroasa ii spune: M-am indragostit de tine, da-mi mess-ul tau s-o punem virtualbatting eyelashes
2. Flegmatica: Vrei sa vb pe mess? Daca da, da-mi adresa, daca nu, treaba ta tongue
3. Nervoasa: Auzi bah? Sari cu messu ala, ca-mi sare mie tandara dac-o mai lungesti mult si asa-ti frig vreo doua de te-nvirti ca titirezu rolling on the floor tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna @allinna. Ar putea sa ii spuna asa: Vad ca ai niste pareri sanatoase despre viata in general si mi-ar placea sa mai discutam din cand in cand.winking Eu unul am incercat asa si nu am reusit. laughing)
rolling on the floor Probabil domnisoara e prea fitoasa, dar e exact genul care imi place. Ca si amica, nu altceva tongue *:*:*:* laughing))