| papushikatha23 a întrebat:

Sucul tine de sete? ma gandesc ca daca e dulce nu prea tine.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe un timp scurt. Adică, bei acum peste jumătate de oră să spun, îți este sete pe lângă apa care te ține mai mult. Aproximativ câteva ore dacă bei cât este necesar. Deci nu.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Zaharul o data ajuns in corp creste insulina si pofta de a bea mai multa apa pentru ca ficatul trebuie sa transforme in ceva zaharul, chesti de biologie care banuiesc ca le cunosti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine functioneaza doar sucul 100% de portocale sau grapefruit. Celelalte nu-mi plac si nu vad cu ce te-ar ajuta niste apa cu mult zahar si niste arome. laughing

| vioricavio a răspuns:

In general daca bei suc senzatia de sete trece doar pentru moment.