| NewMechaa2001 a întrebat:

Sunt baiat si am parul cret! cam ce freza mi-ati indica... pentru ca nu`mi place cum imi stalaughing! Multumescbig grin!

P. S

Răspuns Câştigător
| Paulla a răspuns:

Ai putea sa iti indrepti parul cu placa. Asa ai putea opta orice freza ai vrea fara sa te incurce faptul ca ai parul cret.

4 răspunsuri:
| Paulla a răspuns:

@NewMechaa2001 Da. Am un prieten care avea aceeias problema. Acum trebuie sa o spun... ii sta chiar bine. Are parul cam pana pe la umeri(drept). Oricum, a fost o bataie de cap cand nu isi luase inca placa si dimineata inainte de scoala trecea pe la mine sa-i imprumut placa:-l(st-em vecini).

| NewMechaa2001 explică:

Sa`l las lung la`nceput dupaceea sa-l intind cu placa? xD

| NewMechaa2001 explică:

@Paulla si ppana atuncia?