| aelina a întrebat:

Sunt cea mai super fata din scoala (dupa parerea baietilor)si desigur ca am multen propuneri de intilnire, dar eu numai il cucerec pe cel care vreau si gata deja vreau sa il cuceresc pe altul nu stiu ce sa fac si cum sa procedez ca eu deja l-am cucerit pe cel care am vrut dar azi deja ma gindeam cu sa il cuceresc pe altulhappyajutati-ma va roghappy

8 răspunsuri:
| 0Denis0 a răspuns:

Pai asta nu e chiar bine. E grozava partea ca esti cea mai super din scoala dar gandeste-te ca daca tot o sa cuceresti asa o sa isi piarda interesu banuiesc eu o parte din ei pentru ca ei vor sa te cucereasca iar daca tu nu prea stai cu unu prea mult or sa isi dea seama ca e o risipa de timp si efort. Cucereste pe cineva care sa iti placa cu adevarat nu pe care sa il schimbi a doua zi, unu cu care sa te simti bine deci la asta conteaza si personalitatea iar aspectu ( nu conteaza un unele cazuri).

| Codre a răspuns:

Ce sa te ajut sa `l cucercesti pe altu sau sa te opresti?-mai bagat in ceata

| aelina explică (pentru Codre):

Pai eu singura nu stiu si in plus azi am aflet ca pfului de muzica ii place de minehappynici nu stiu ce sa fachappyajutati-ma cumva...

| Codre a răspuns (pentru aelina):

Vino la mine acasalaughing te ascund de totilaughing.Ce sa faci mei daca esti atragatoare ia-ti un baiat si ramai cu ala incearca si tuhappy! Ce prof de muzica ai:devil) sa-l chis in freza de nebun, cati ani ai?

| aelina explică (pentru Codre):

Eu am 15happy

| Codre a răspuns (pentru aelina):

Deci asta inseamna ca intri a 9-a ca esti cu 1 an mai mica ca mine.Deja te cunoaste liceul si nici n-ai inceputhee hee?

| aelina explică (pentru Codre):

Eu liceul nu il invat trec la colegiu

| Codre a răspuns (pentru aelina):

Este flosc si tuhee hee si eu sunt la colegiu dar tot liceu ii zic