| anonim_4396 a întrebat:

Sunt cu un baiat de vreo 3 saptamani.in ultima saptamana trebuia sa plec din oras in orasul meu natal urmand sa ma intorc in septembrie a trecut o saptamana si totul era ok si ca relatie la distanta. dar acum intr-o zi mi-a spus ca el nu mai poate asa cu relatia la distanta si ca nu mai suporta ideea de a ma stii departe de el si ca vrea sa luam o pauza si atunci cand ma intorc in septembrie sa iesim si sa vedem ce va fi.ideea e ca la inceput credeam ca totul va fi pana la vacanta dar vazand si primele zile l-am crezut in ceea ce imi zicea tot timpul si am inceput sa tin destul de mult la el.acum nu stiu ce sa cred sau ce sa fac? daca ati putea sa ma ajutati cu cateva sfaturi...

2 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Asteapta pana in septembrie.Se pot intampla multe pana atunci, se poate ca sa iti place si de altcineva, nu se stie, happy

| addicted_1735 a răspuns:

Nu vreau ca atunci in septembrie sa fi uitat deja de mine... poate isi gaseste el pe alta.Eu chiar as vrea sa fim din nou impreuna.