| Rock_4403 a întrebat:

Sunt cu un baiat[nu dau nume].
La inceput m-a iubit foarte mult dar acum nici nu ma mai baga in seama.
Eu tin foarte mult la el si nu vreau sa ma despart de el.
Ce sa fac? Sa ii dau verde sau sa mai astept sa vad cum se comporta?
Va rog ajutati-ma repede.

Răspuns Câştigător
| anad a răspuns:

Daca nici nu te mai baga in seama inseamna ca si-a luat deja el verde si nu-ti ramane decat sa-l uiti si sa iti cauti alt prieten. Nu cred ca mai are sentimente pentru tine si nu are rost sa astepti degeaba.

4 răspunsuri:
| anndellinna a răspuns:

Cred ca ar trebui sa ii dai verde... nu te merita

| Silvia a răspuns:

Mai asteapta sa vezi cum se poarta. Daca continua asa nu vad de ce sa mai stai cu eloh go on.

| Aammy a răspuns:

Cum spui tu :"da-i verdee! " mai sunt si alti baieti frumosi in lume, unul sigur o sa te meritee!

| Rock_4403 explică:

Intrebare expirata