| blueSky_3324 a întrebat:

Sunt cu un tip de 2ani si 5luni, in primul an de relatie am avut niste discutii foarte urate,(de exemplu:mi-a recunoscut in fata, dupa 9 luni de relatie, ca s-a folosit de mine s-o uite pe fosta lui iubita cu care a fost vreo 3 ani). iar eu mi-am pierdut increderea in el si-l vad cu alti ochi...Am incercat sa ma despt de el, nu vrea, a zis ca sunt totul pentru el si nu-si vede viata fara mine, ca ma iubeste f mult si vrea sa se insoare cu mine.etc. Nu am incredere in el. Il iubesc si eu foarte mult, dar imi vin mereu in minte cuvintele lui.si imaginea fostei lui iubiri. Cum sa procedez ca sa-mi fie bine? Sa ma despart de el? Cum pot sa am incredere intr-un astfel de om. Cel mai destept raspuns primeste fundita

1 răspuns:
| Elena1234456 a răspuns:

Mai bine te desparti de el, se vede ca nu mai tii la el. E grav daca vede in tine imaginea fostei, e si mai grav ca pretinde ca te iubeste - un om care iubeste nu spune asta.