| Zøєy a întrebat:

Sunt doar curioasa sa vad ce parere au altii...Cine v-ati fi dorit sa castige Romanii au talent si de ce?

9 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Mi-aş fi dorit să câştige Adrian Ţuţu (care a şi câştigat) deoarece merită. love struck

| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Eu am tinut cu Adrian Tutu si l-am si votat.
Canta foarte bine hip-hop si mi-a placut mesajul lui pentru noi.
Pa, pa.

| R0000zyyyyy a răspuns:

Eu voiam sa castige Narcis, fiindca era baiat si canta cu voce de femeie

| andreeaemmma a răspuns:

Narcis Narcis Narcis

Canta foarte frumos.E baiat, deci talent ca allui nu se gaseste la tot pasul.El a evoluat foarte mult

As sugera PRO TV ca la editiile viitoare sa nu mai spuna povestea din spatele concurentilor. Publicul roman tinde sa fie impresionat de astfel de povesti si nu de talentele reale. Cele trei melodii pe care le-a interpretat Adrian sunt cam la fel

| Firefly a răspuns:

Mi-ar fi placut sa castige oricine altcineva in afara de Adrian Titu.(bine,cu mici exceptiihappy )Pana la urma, aproape toti cei care au ajuns in finala sunt niste oameni foarte talentati care chiar ar merita sa fie cunoscuti si promovati.
Imi pare rau ca romanii sunt atat de limitati incat sa nu priceapa ca emisiunea nu era una umanitara, ci era vorba despre premierea celui mai talentat roman.

| Zøєy explică:

@andreeaemmma pe mine sincer chiar nu m-a impresionat ca i-au murit parintii.Pur si simplu mi-au placut versurile si eu apreciez foarte mult rap'ul. Oricum asta e viata...Vor mai fi editiiwinking

| Zøєy explică:

@Fireflie cum am mai spus...pe mine nu m-a impresionat cauza lui. Poate pentru ca ador rap'ul vad astfel lucrurile.Dar in fine.Fiecare cu favoritul lui si cu parerea personalahappy

| Linda100 a răspuns:

Dinu Valentin sau Cosmin Agache. au cantat super. Pune-l pe Tutu sa cante beatbox, sau sa candte melodia pe care a cantat-o Valentin.
Pana si Pavel Bartos a putut canta rapp in mel "Sexy Pavel Bartos. Si tu daca iei un microfon in mana poti vorbi. ca doar a vorbit nu a cantatbig grin. Dupa parerea mea a fost votat dupa viata personala.
Scuze daca tineai cu Adrian Tutu. Asta e pararea mea.big grin. Nu te sup dapuppy dog eyes?

| Zøєy explică:

LoLlaughing N-am de ce sa ma suparwinking

Cum am mai zis...Fiecare cu parea luitongue Si na...Eu ascult si rap si probabil asta e motivul pentru care imi place de T. Adrian.