| maxim789 a întrebat:

Sunt fete care ii plac pe baietii,sportivi, ca exemplu fotbalistii, sunt mandre de baietii acestia?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu,la plac grasi, care freaca menta 24 de ore pe zi jucand cs go

| sierra1 a răspuns:

De regulă ăia au bani și atunci normal că sunt mândre de buzunarele lor

| Drimmero a răspuns:

Uita-te doar ce iubite/neveste au fotbalistii din fotbalul mare si apoi mai revin-o la intrebare,, e la mintea cocosului!

| Justme1997 a răspuns:

Mai bine ar fi daca ar știi băieții sa vorbească română

| AlMaDi a răspuns:

Nu cred ca o femeie place un barbat doar dupa meseria lui.
Este evident ca ii aprecieze fizicul, si sa ii inteleaga hobby-ul/meseria.
De ce ar fi mandra ca iubitul ei este fotbalist? Eu cred ca ar trebui sa fie mandra de el, din alte puncte de vedere, dupa cum o trateaza, dupa cum o respecta, dupa cum vorbeste cu alte persoane.
Mandra ar trebui sa fie de caracterul barbatului, la bratul caruia a ales sa stea.