| Katty95 a întrebat:

Sunt foarte negativa, tot timpul gindesc negativ-ce asi putea sa fac ca sa pot gindi pozitiv?! Cred ca din cauza gindirii mele negative, nu mi se primeste absolut nimic din ceea ce asi dori! Pls help me(((

2 răspunsuri:
| jimime a răspuns:

Uite sfatul meu. Descarca'ti filmul "The Secret". E un documentar foarte interesant si sunt sigur ca te poate ajuta. Mie unul mi-a schimbat viata. Asa eram si eu acum multi ani si pot spune acum ca indiferent de situatie incerc sa fiu cat mai pozitiv posibil.

| alecs91 a răspuns:

Am trecut si eu printr-o situatie asemanatoare acum cativa ani...nici nu mai ieseam din casa.Dar pe urma m-am gandit ca viata e prea scurta si prea frumoasa ca sa o traim cu negativisme.deci daca ai patit ceva incearca sa treci peste. orice ar fi, cat de greu ar fi nu merita sa fi suparata