| anonim_4396 a întrebat:

Sunt foarte nesigura pe felul în care arat asa ca m-am decis sa întreb utilizatorii de aici. Spuneți-mi ce părere aveți de mine, frumoasa/urata? Sau ce as putea sa schimb astfel încât sa arat mai bine?
https://www.instagram.com/p/CJZRdulrMgc/?igshid=1rss90pa 33k3y

36 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu merge pagina, dar indiferent de cum arati, esti perfecta asa.

| Mosotti a răspuns:

Nu merge linkul dat de tine, da asa:

Sorry, this page isn't available

| Freya1 a răspuns:

Esti o fata ok, Daca tu chiar ai vrea sa schimbi ceva la tine te-aș sfătui să faci ceva in legatura cu parul.Incearca poate chiar un tratament, dar până una alta un șampon potrivit, un balsam.
Si apropo, ai ochi frumoși.Dar daca vrei, nu e obligatoriu neapărat poti sa mergi la un salon sa iti faci o formă la sprâncene ce sa ti scoată mai mult in evidenta.

| anonim_4396 explică (pentru Freya1):

Înțeleg ca nu e aranjat dar nu cred ca e asa de grav încât sa am nevoie de tratament. La tratament merg cei care au probleme, parul meu e sănătos. Voi lua în considerare sfatul tău dar am o întrebare. La ce te-ai referit prin,, ok"?

| Freya1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu trebuie sa ai probleme.O masca poti sa iti faci si tu acasa cu ideea unui stilist sau a unei simple cuafeze.Eu iti spun din proprie experienta pentru ca sufăr de o problema hormonala (ca sa nu mai vorbim ca nu am fost tunsă cand am fost mica ok si parul meu e mult prea sensibil) ce imi face parul sa nu stea niciodata cum trebuie, sa cada si cel mai nasol sa se murdareasca extrem de repede ceia ce e foarte enervant.Nu am o problema dermatologica sau o boala incurabilă, ci pur si simplu e mai moale si se murdaresti repede si asta necesita atenție și tratament (tratament cu ", ma refer la o mască, la un balsam sau șampon potrivit cu tipul meu de par).
Prin ok spun o fata normală. Adica ai trăsături in regula, Nu ai defecte vizibile, sa ai o fata strâmbă ochi crucial sau chestii de-astea.Esti drăguță.

| LoveSleep a răspuns:

Depinde.
Mai întâi spune-ne cati ani ai.

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Ce legătură are vârsta?

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă ai 15 ani pot doar sa zic ca arăți ok sau nu și atât.
Dacă ești mai mare și ai un job și arăți asa, îți pot spune ca parul tău e neîngrijit, hainele zici ca sunt de la mana a 2-a, tenul tău pare cum l-a lăsat Dumnezeu și per total arăți cum arătau fetele de 13 ani prin 2008, la țară.
Ai trăsături ok, dar faptul ca nu știi sa te aranjezi și ce sa porți și cum sa porți, le anulează pe toate și pari nașpa.
Deci, dacă ești încă mica și nu lucrezi, încearcă sa lucrezi la caracter pana când ajungi sa lucrezi și sa ai banii tai ca să poți sa ai grija de tine fizic mai mult.

| kerryjohnson7 a răspuns (pentru LoveSleep):

Asta e părerea ta. O spui de parca as arata ca ultimul om. Înțeleg, poate ai standardele tale, dar mi se pare ca ai exagerat. Zici ca ai descrie un om al străzii.

| kerryjohnson7 a răspuns (pentru LoveSleep):

"parul tău e neîngrijit" cum adică neîngrijit? Îl spal zilnic, în pozele pe care le-am arătat era pieptănat, prins în coada și cu agrafe. Dacă asta numești tu par neîngrijit atunci de cei care nu își spala parul cu săptămânile ce ai de spus?"tenul tău pare cum l-a lăsat Dumnezeu" și cum ai vrea sa arate? Arata normal, nu cred ca e ceva anormal cu tenul meu. Pozele au fost făcute când eram în casa, la ce te aștepți sa port? Haine normale, când merg în oraș normal ca ma aranjez mai mult.

| LoveSleep a răspuns (pentru kerryjohnson7):

Deja suna prost.
"prins în coada și cu agrafe". Ce, ai 7 ani? Agrafe?
"tenul... Cum ai vrea sa arate? "
As vrea sa arate cu fond de ten pe el.
"Hainele erau de casa"

Iarta-ne. Trebuia sa specifici ca ce părere avem despre tine în cea mai proasta versiune a ta?
Cand cineva îți cere o părere și îți arată o poza, nu te aștepți sa fie cea mai proasta poza a lui? Vrei sa ne dam cu părerea despre tine, trebuia sa pui cea mai buna versiune a ta.

Oricum, ai întrebat, ai cerut păreri, dar vad ca nu prea îți convin.
Vrei și sfaturi, dar nici astea nu îți plac.

Altădată pune întrebarea asa: "Ce părere aveți despre mine? Tocmai am venit de la muls vaca, am avut o gramada de treaba azi. Sunt galbena la față, din cauza ca nu am apucat sa merg la wc. Când ma aranjez lumea ma confunda cu Selena Gomez, dar am zis sa cer și eu părere sa vad cum credeți ca arat când nu ma străduiesc.

| Sofer a răspuns:

Nu vad nimic. Ce sa schimbi?

| NotNamed a răspuns:

10t de machiaj si esti Beyonce de Romania. Deocamdată esti ok.

| kerryjohnson7 a răspuns (pentru NotNamed):

Nu port 10 tone de machiaj. Ce am purtat eu a fost minimalistic, altele fete poarta mai mult.

| ShaOfHatred a răspuns:

Nu văd nimic

| ShaOfHatred a răspuns (pentru anonim_4396):

Zice că nu mai există contul respectiv. Aia e

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici aici nu merge! Fa sa mearga ca sa-si dea mai multi cu parerea. Daca ai pus las-o un timp, nu le mai sterge repede.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ești simpatica arăți ok, îmi place nasul tau și gurita laughing in ultima poza nu, zici că ți s-a terminat hârtia igienică

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu este raspunsul pe care il cautam dar apreciez sinceriratea.Gluma cam proasta dar macar ai fost direct.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Văd că ți ai șters pozele repede laughing oricum eu sunt foarte sincer și direct de când mă știu și oricui ii spun in fata și în realitate nu doar virtual.tu ești ok nu ai de ce să îți faci probleme privind aspectul.,, cu nasul și gurita chiar nu glumeam happy pe mine mă atrage mult nasul și gurita la o fata laughing aia cu hârtia o fost cam de prost gust admit, nu mă așteptam să dai feedback big grin

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai normal ca le-am șters. Am fost de mi-am luat hârtie și poate mi s-a schimbat aspectul.Pun altele

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Salut, am văzut mesajul tău dar nu îți pot răspunde deoarece sunt membru junior. Ai Instagram?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu, nu am. Doar Facebook dar nu se da așa ușor Facebook la necunoscuți.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

O sa îți dai seama de ce ți-am zis asta când o să stai mai mult pe acest site câți ciudați sunt pe aici.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Tu m-ai întrebat dacă vreau sa ne cunoaștem, iar eu m-am gândit ca de ce nu. Ce aveam de pierdut? Dar vad ca n-am cu cine vorbi.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu ai înțeles nimic din ceea ce ți am zis! Ți-am răspuns că nu am așa ceva și că folosesc doar Facebook dar ăla nu se da așa ușor unui necunoscut, ți am explicat clar motivul de ce, se pare că nu l-ai înțeles.ți las fi dat cu mare drag da e ceva ce tine de viața privată habar nu ai cum stă treaba pe aici văd...da i tu Facebook cuiva care vrea sa te cunoască, cat mai multora și o sa vezi surprize! Numai ce ți ai făcut cont și ai inceput deja cu stângul

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ne puteam cunoaște aici dar tu ești membru junior nu poți trimite mesaje.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce ai putea schimba? Nimic, sa fi așa cum ești tu dar mai zâmbăreață că îți stă tare bine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai vrea sa ne cunoaștem? De unde ești?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Dă-mi mesaj

| Adrian5575 a răspuns:

Draguta. Ti-ar sta mai bine daca ai zambi. Si parul trebuie aranjat si prins cumva happy

| Adrian5575 a răspuns (pentru Adrian5575):

Acum am vazut ca sunt 3 poze, eu am vazut-o numai pe prima si acolo nu mi-am dat seama ca aveai parul prins. Cred ca ti-ar sta mai bine daca l-ai prinde cumva mai sus, gen coada sau coc, dar sa fie mai sus. Si sa zambesti.

| anonim_4396 explică (pentru Adrian5575):

De la 1 pana la 10 cat ai spune ca merit?

| Lamar a răspuns:

Esti ok.