| floryyn91yy a întrebat:

Sunt foarte slab si vreau sa ma ingras, cineva mi a spus sa iau vitamina b12 pentru ca ingrasa, e adevarat?

1 răspuns:
| nashu40 a răspuns:

E buna si B12, dar nu prea mult, adica are efect de scurta durata.
Incearca urmatoarele medicamente, pe care le poti lua in functie de ce bani dispui: Vitamax sau Centrum. Trebuie sa iei cate 3 luni la rand, cate o pastila pe zi, primavara sau toamna.
In mod normal ar trebui sa-ti creeze pofta de mancare. Trebuie sa mananci mult si mai ales sa sa bei multa apa.
Sanatate!