| AnGoKa a întrebat:

Sunt frumoasa si arat si biine dar nu stiu cand merg pe strada baietii nu se uita la minesad

rog seriozithate si nu sunt c***awinkingstraight face

Răspuns Câştigător
| Simona_3082 a răspuns:

Sigur ca esti frumoasa. dar baieti in general sunt timizi sa isi exprime sentimentele. Tot ce trebuie sa faci este sa ai un zambet atragator si sa ai un mers ca o regina.

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Si, cam ce-ai vrea? Sa se holbeze toti la tine pana se dau cu capul de stalpi? Ti-ar mai pansa chestia asta orgoliul ranit? Ca sa nu mai vorbim de faptul ca n-oi fi tu singura frumoasa de pe strada.

| aniiledha a răspuns:

Ce aveti mha cu eastraight face fata a pus o intreabre si asteapta sa ii dati un sfath nu sa spuneti ca vai isi rupe capul dupa ea...omg ce oamenistraight face

| HaHa_8983 a răspuns:

Si de la noi ce vrei?laughing.
Sa ne uitam noi dupa tine pe strada?raised eyebrows.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O, da. Esti frumoasa si arati bine. Am inteles asta. Nu e nimic nou sau surprinzator, toti suntem frumosi. Te deranjeaza ca baietii nu se uita la tine pe strada. Te-ai simti mai bine asa? Mai implinita? Ti-ar creste ego-ul? Sa fim seriosi. Apreciez mult mai mult un baiat care isi vede de treaba lui, decat unul care te agaseaza. Asta dovedeste multe.
p. s: daca vrei ca toti baietii de pe strada sa se uite la tine, adopta mersul "pe langa drum pe langa gard" si vezi atunci priviri.

| yonutz1 a răspuns:

Daca esti frumoasa si arati bine sigur se uita dupa tine dar nu iti dai tu seama tongue