| yeewwek a întrebat:

Sunt impreuna cu iubita mea de 6 luni, ce cadou pot sa ii fac de aniversarea noastra?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai asteapta inca 6 luni si atunci te gandesti mai bine. De obicei la an se sarbatoreste aniversarea.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Aniversare vine de la ani.
Mai ai 6 luni.
Dacă vrei să marchezi jumătatea de an, cumpără-i flori și ciocolată, spontan.
Nu te comporta de parcă ar fi sărbătoare, că exagerezi.

| wildthing a răspuns:

Pai mai sunt 6 luni pana la prima aniversare...ca de-aia-i zice ANIversare.

| sweetglitter a răspuns:

Un dildo laughing

| Maraa345 a răspuns:

Da-i papucii. rolling on the floor

| mystery1girls a răspuns:

Ceva personalizat?
Întreabă aici: https://www.instagram.com/_la.lune02_/

| covrigelbohoi a răspuns:

Ai putea să îi iei ceva semnificativ relației voastre, sau daca nu ii poti lua flori, ciocolată, poate un plus, o poza cu voi drăguță și chestii de genu