| lauraaelenaa a întrebat:

Sunt in a 9a la profil pedagogic. am pus engleza ca prima limba ceea ce rezulta ca ar trebui sa dau teza si bac la engleza. dar nu stiu de ce m-au bagat in clasa de franceza avansata.si acum nu ma pot muta in alta clasa. directoarea mi-a zis ca e regula de la guvern [ pe multi ne-au innebunit asa ]. vreau sa stiu ce se intampla?!

1 răspuns:
| robyiyo a răspuns:

Lol, astia sunt nebuni la cap. Ce regula de la guvern? laughing, daca tu ti-ai ales intensiv engleza, ar trebui sa fii la intensiv engleza (cum sunt si eu, cu toate testele luate). Cred ca este ceva la mijloc.