| aFurisit a întrebat:

Sunt. Junior pe site happy. de aceea am o intrebare despre... cum sa-mi pun poza la profil?

De fapt am pus poza, dar cand dau vizualizare profil nu-mi apare sad.

" E probleme" laughing

Ajutati un Junior panc happy

Va Multumesc!

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Putina rabdare iti trebuie.
In mod normal, in 24 de ore apare,nu o schimba de mai multe ori.
Las-o si asteapta!
Daca ai cumva ghinionul sa nimeresti vreo zi nelucratoare, va trebui sa astepti mai mult.
Dar va aparea, rabdare!

1 răspuns:
| contvechiidc a răspuns:

Asa imi face si mie e de la el. la toti cred ca ne face asa deci bft cu alte raspunsuri si intrebariwinking