| Anxx a întrebat:

Sunt mica de inaltime ( am 16 ani si 1, 50 straight face )si cred ca asta este si motivul pentru care ma ocolesc baietii. nu pot sa spun ca sunt urata. am multi prieteni si sunt comunicativa. dar nu intelegstraight face se fac multe glume pe seama inaltimii mele insa incerc sa ma obisnuiesc. in schimb nu reusesc sub nici o forma sa mi fac un prieten sad. de ce oare?

Răspuns Câştigător
| Ryuzaki a răspuns:

Depinde de fiecare, personal, prefer fetele scunde, sunt mult mai adorabile.Altii prefera camilele, care-si mai pun si tocuri pe deasupra.Asteapta, o sa apara si cineva care sa te placa asa cum esti.

2 răspunsuri:
| Vulvatron a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, da eu is innebunit dupa fetele mici de statura big grin

| arual_9630 a răspuns:

Decat sa fii inalta sa nu poti face nimic pentru inaltimea ta mai bine minuta