| BoT1441 a întrebat:

Sunt mort dupa profesoara de romana. O ador, dupa mine e cea mai frumoasa dintre toate fetele si profesoarele din liceu. Vai, vai ce sa fac? Cand ajung acasa ma tot uit ca prostu la o poza cu ea de parca nu am mai vazut-o de mult timp. desi o vad zilnic. Ce sa fac sa scap de obsesia asta?
P. S am aproape 18 ani, ea are vreo 25-26 thinking Dar vreau sa scap de obsesia asta pentru ea. Nu ma atrage neaparat sexual cum ar zice multi. Pur si simplu o ador. Deci. ce sa fac sa scap de gandul asta? Tinand cont ca o vad foarte des worried
Si, da stiu ca e o relatie imposibila deci sa nu ma faceti nebun

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Arunca poza cu ea si restul te descurci cum poti

| mami a răspuns:

Ce ar fi sa iti iei inima in dinti si sa marturisesti ei ceea ce ai scris aici sa ai propui o relatzie elev profesor adorat
si daca nu accepta sa te adresezi psihologului de la scoala
sa nu ati faci probleme ca se rade de tine sau te povesteste la profesori ca el are juramantul dat sa tina secret conversatziile intre elevi si el
chiar daca ai mai aduci aminte de confidentzialitate
un sfat al meu - mai bine gaseste-ti o fata si mai draguta ca profa si nu te mai gandi la ea ca iti strica viata de liceu
ma refer si la invatatura ca tu nu te mai poti concentra
si un tip
cand o vezi gandeste-te ca profa e o poama acra de tot pe cat este ambalajul de frumos
odata muscat din poama acra iti distruge viata

| Astaeparereamea a răspuns:

Ce zici tu ma, profesoara de romana zici ai nu ma nebunii? bagabonteala si iar bagabonteala de trei ori bagabonteala! pai tu in loc sa te duci la scoala sa inveti pac pac pac o dai in curvasareala? Zmarandescule ia-l si dai la poponet pina i se urca mintea la cap

| VadTot a răspuns:

Daca vrei sa termini liceul si sa ti un drum in viata cel mai bine este sa incerci sa ti dai seama ca ai luat o un pic pe aratura "Ok? Iar daca nu vrei chiar sa ajungi cine mai stie pe unde cred ca ar fi mai bine sa te trezesti la realitate cred ca sti prea bine ca o astfel de relatie este aproape imposibila si mai ales imorala.laughingSunt femr convins ca nu esti singuruul care o placi atit de mult dar se pare ca tu ai facut s au esti pe cale sa faci o obsesie pentru ea si crede ma ca nu este binecryingtrezete te la realitate si incearca sa ti faci o prietena de virsta ta aproapia s au nu numai si sa o uiti cit de mult iti place de respectiva profesoaralaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roaga-te: Doamne apreciez ca ai facut femeile atat de atractive, cred ca trebuie sa fii o Persoana foarte fascinanta daca ai putut sa creezi fiinte atat de femecatoare ca si profesoara mea de romana.Te rog curateste-mi mintea de idolatrie in privinta ei, am incredere ca ai si pentru mine o fata ale carei calitati ma vor atrage foarte mult si pe care te rog sa o aduci in viata mea cand stii Tu ca e cel mai bine!

| BoT1441 explică:

Pai faza este ca o vad zilnic happy Deci nu stiu daca o sa aiba cine stie ce efect big grin

| BoT1441 explică:

@Galamaz pai am mentionat ca este o relatie imposibila, si nici nu m-am gandit vreodata ca va fi ceva intre noi. Dar o ador si vreau sa scap de obsesia asta worried Si repet nu este una sexuala neaparat. Cum ar zice uni: "vai ce buna e aia" sau ceva de genu. Dar pur si simplu imi place personalitatea si tot ce tine de ea. Mai astept sfaturi :-s Cu cat mai multe cu atat mai bine. sad

| BoT1441 explică:

Hmm... @KARANTINA Daca tu crezi ca asta e "bagabonteala" e treaba ta. Ce ma e vina mea ca imi place de ea? laughing Daca ai fi citit atent, ai fi vazut ca nu fac cum ar face altii. adica sa zic "ce buna e aia" si alte "bagabonteli"winking Astept si alte pareri...