| Flydream a întrebat:

Sunt nou pe aici, insa in decursul a 2 zile am observat ca lumea raspunde la intrebari mai mult pentru fundita.La ce ajuta aceasta fundita, daca o primesti?

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Fundita iti adauga 100 puncte, cu cat ai mai multe puncte, cu atat urci mai mult in top. Insa am impresia ca foarte multor persoane nu le pasa de top, ei doar doresc sa aiba cat mai multe funde pentru "decor".

| Flydream explică (pentru Ronnix):

Nu am intereseaza topul si nici funditele. Daca urci in top, ce ai de castigat? faima, prestigiu? nu ma intereseaza

| xSweetAnGeLx a răspuns (pentru Flydream):

Daca spui ca nu te intereseaza dc ai mai intrebat? tongue eu cred totusi ca putin te intereseaza

| Flydream explică (pentru xSweetAnGeLx):

Eram doar curios.Sa vad la ce foloseste...din pura intamplare am intrebat

| xSweetAnGeLx a răspuns (pentru Flydream):

Ok. daca spui uh happy
oricum doar uh sty ce gandesti.