| Alex20_8915 a întrebat:

Sunt nou pe TPU asa ca am si eu o intrebare : Care e faza cu fundita? Toata lumea e inebunita cu fundita. Se castiga ceva cu ea? Sau la ce foloseste. Chiar sunt curios...

Răspuns Câştigător
| ¢øиνeяše a răspuns:

Hey! funidita se pune la rapunsul corect, daca starngi nsuh ctae fundite ajungi expert, si cine stie daca satrngialat de multe fundite poti sa ti expertulul anului, scuze nu mai stuu denumira sad ork daca vrei cum ai pus intrebarea asta poti sa interbi si de x :cum pot sa scap de cosurile depe fata (iar cle mai bun rapus (vezi ca langa raspunde este o funda dai acolo si dia ok )) sper ca ti-am fost de ajutor muah kiss bye kiss

3 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Alex, inainte sa-i fi dat fundita, eu i-as fi recomandat sa fie mai atent la scris si exprimare(raspunsurile se pot edita si corecta) ca face de rusine fundita si se va colora in rosu!

| zalisa a răspuns:

Nu primești nimic.

| ¢øиνeяše a răspuns:

Hey! funidita se pune la rapunsul corect, daca starngi nsuh ctae fundite ajungi expert TPU, si cine stie daca satrngialat de multe fundite poti sa ti expertulul anului, scuze nu mai stuu denumira sad ork daca vrei cum ai pus intrebarea asta poti sa interbi si de x :cum pot sa scap de cosurile depe fata (iar cle mai bun rapus (vezi ca langa raspunde este o funda dai acolo si dia ok )) sper ca ti-am fost de ajutor muah kiss bye kiss