| anonim_4396 a întrebat:

Sunt nou.si am vazut multe raspunsuri la diferite intrebari in care la final vine vorba de ceva " fundita"...imi puteti spune si mie va rog ce inseamna?

2 răspunsuri:
| Ade a răspuns:

Fundita este lucrul cu care recompensezi cel mai bun raspuns.La intrebare pusa de tine iti apare o fundita gri, apesi pe ea, se face portocalie si asa i-ai dat lui X o fundita. Dar unii au devenit obsedati si tot cer fundite nu mai are importanta pentru ei spiritul de ajutor ci doar funditele.

| denisa15 a răspuns:

Fundita inseamna bani