| me9530 a întrebat:

Sunt noua pe site si am vazut la multi ca spuneau ca vor da fundite. Imi poate spune cineva ce sunt acelea si cum pot sa dau si eu fundite?

Răspuns Câştigător
| Mony_4137 a răspuns:

"Fundita" aceea il primesti atunci cand raspunsul tau a fost cel mai bun si cel mai folositor. Cel care a pus intrebarea decide cine merita fundita.
Poti sa dai fundita daca intri pe intrebarea pusa de tine si in dreptul raspunsurilor primite este o fundita pe care daca pui click se face portocalie. Pui clik si dai "ok" daca vrei sa dai acelui raspuns fundita.

Sper ca ti-am explicat destul de bine.
Daca nu intelegi poti sa trimiti un mesajhappy

4 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Vrei sa dai fundita? alegi raspunsul care iti foloseste cel mai mult si l premiezi pe cel ce ti l a dat pentru ca nu poti da decit 1 la fiecare intrebare nu mai multe. daca pui mai multe intrebari vei primi o sumedenie de rasp si iti vei satisface placerea

| me9530 explică:

Am inteles. Multumesc mult tuturor.:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine ai venitwinkingwinking. Trebuie sa raspunzi conform asteptarilor celui care a postat intrebarea, acela te va premia cu o fundita care valoreaza 100 de puncte. Mai poti strange puncte daca ceilalti apreciaza raspunsul tau ca fiind folositor sau inteligent. Acum, sa-ti explic cum poti da fundita si punctele: fundita iti va aparea in dreptul fiecarui raspuns care l-ai primit, tu decat dai click pe ea si apoi ok. Voturile le poti da oricui: dupa raspuns, scrie acolo: raspunsul este: folositor,,,, blabla ...bifezi acolo si dai ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper odata cu aflarea raspunsului sa nu cazi deparea celor care cersesc funtite si ofera doar pentru a se afla in treaba. Funtitele se dau sau primesc atunci cind ai dat un raspuns cu ajutorul caruia ai putut fi util celui ce la postat, asa bine-nteles poti si oferi celui ce tu crezi ca ti-a dat un raspuns favorabil la intrebarile tale.Numai de bine.Stelian