| anonim_4396 a întrebat:

Sunt o noua boboaca printre voi!
incepe scoala si eu intru in clasa a 9-a, ce sfaturi ii dati unei boboace? sau in plus de asta ce materii am la profilul matematica-informatica? e greu?

Răspuns Câştigător
| asya a răspuns:

Buna draga mea! Eu te sfatuiesc sa te imprietenesti cu colegii tai cat de repede poti...altfel vei fi considerata fitoasa! Sa ai grija sa le faci o buna impresie profesorilor caci prima impresie conteaza foarte mult! In rest te sfatuiesc sa te si distrezi pe la liceu...sa ai amintiri frumoase mai incolo!
Si eu sunt la mate info. iar in clasa a 9-a faceam asa:mate, info(o ora pe saptamana te sfatuiesc sa fi foarte atenta pentru ca e ff grea informatica), tic(te invata sa lucrii pe calc), bio, chimie, fizica, logica, romana, franceza, muzica, desen, ed fizica, isto, geogra, religie...
Succes la liceu boboaco:*

2 răspunsuri:
| marry a răspuns:

Incearca sa te imprietenesti cu toti colegii...

bine ai venit printre noi! >:d

| rubertzel a răspuns:

Boboaco acu vezi ce fel ii la liceu rolling on the floor succes si spor la invatat