| Mindfulness a întrebat:

Sunt obligat să le răspund unora care se baga cu mine in seama? S-au băgat unii în seama cu mine m-au întrebat dacă e hotel acea locuință,când în colo era apartament laughing eu nu prea mai știu lb. engleza,stau praf deși am fost olimpic la engleza,așa că nu prea am știut ce să le spun, le-am zis sa caute pe google,și i-am zis așa ușor că e un hotel și langa dar nu mi-au răspuns! Se comportau ciudat parca făcea poze sau filma acel bloc care credea că e hotel,sau pe mine m-au pozat,poate că erau neamurile unei vânzătoare de la magazin de la care m-am luat eu aiurea ca un prost și m-au pozat pe mine! Nu prea păreau străini ci români dar nu știu sigur! S-a auzit când a făcut poza, nu cred că a făcut poza acelui bloc ci mie sa se răzbune că m-am luat așa ușor de o vânzătoare! Ar trebui sa mă îngrijorez? Parca îmi pare rău că le-am răspuns! Mai bine nu îi băgăm în seamă! Erau vreo 3-4 domni. Eu am mai ieșit și fără să iau tratament având agorafobie! Sunt eu obligat să răspund oamenilor care mă întreabă despre vreun lucru? Sa le dau informații? Sa ii ghidez? Daca nu bag pe nimeni în seamă care se baga cu mine in seama și nu îi cunosc ce se poate întâmpla?