| ourWorld_9900 a întrebat:

Sunt pe ourWorld.Ma cheama SuperGirl99 sau cealalta e EmoGirls99.Cum fac rost de coduri pentru flow sau gems? Va rog dati-mi codurile jos or id-ul ori numele dupa ourWorld.

3 răspunsuri:
| ank a răspuns:

Http://lastcookie.wordpress.com/

aici in dreapta gasesti toate codurile :) si daca te uiti bine gasesti si unde sa le bagi :d daca nu cauta pe google
aa si apropo
codul pentru flow e:
tastezi test-mode 42 dai enter si dupa cryptobiologist
in casuta in care scrii
acest cod daca l bagi zilnic o sa primesti pana
la 100 flow:>
lasa mi un mesaj daca nu intelegi ceva :*

| SakuraChan a răspuns:

Flow--> scrii test-mode 42 *enter* si dupa cryptobiologist *enter*
de gems www.ourgemcodes.com

| Merigirl a răspuns:

Si pe mine ma cheama Super Girl 99. Ca sa faci flow trebuie sa scrii la chat:

test-mode 42

cryptobiologist

pentru gems :

http://lastcokie.wordpress.com/

Funda?