| A12NDRA a întrebat:

Sunt si eu curioasa de o chestie:
Regretati ca i-ati dat cuiva fundita?

Astept raspuns de la toata lumea.

10 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Regret ca s-a dat fundita singura cui nu trebuia. Din cauza ca persoana aia avea multe voturi. Dar pe mine nu m-a impresionat raspunsul.In fine.

| User a răspuns:

Da, regret. Mai bine o puneam la banca, mai ales ca era oferta avantajoasa... dobanda de 3, 5 amuzanti la suta de fundite...

| haiZI a răspuns:

Nu stiu, tu regreti?
Daca nu, da-mi fundita si vezi dupa aia ce simti?

| AliceHappyGirl a răspuns:

Eu nu regret ca am dat fundita unei persoane anume. Am analizat f bine toate raspunsurile si cel care mi-a fost cel mai folositor a primit fundita.

| metehne a răspuns:

Buna`!

Nu `! Chiar nu am regrete deoarece stiu ca persoana careia i-am dat fundita ma ajutat, si in plus nu "a cersit" fundita, a meritat`o!

pa, pawave

| Razvan1807138078340 a răspuns:

Da regret ca i-am dat funda unei persoane care a dat copy-paste.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

La naiba, sunt doar nişte numere alocate într-o tabelă într-o bază de date MySql rulată de un script php îmbunătăţit.
E doar un număr VIRTUAL. Regreţi că ai dat un +1 unui număr (numărului de fundiţe avute de acel user, la acel număr mă refer)?!
Aoleu oameni buni. E doar un site şi e doar o comunitate virtuală!
În curând o să cereţi link să vedeţi dacă ninge afară şi o să daţi fundiţă link-ului care se potriveşte cu priveliştea de la fereastra voastră (dacă aveţi una).
Pfff...
Salut!

| alessia a răspuns:

Nu.la cel/cea care i-am dat chiar a meritat.:*

| cosmin_6235 a răspuns:

ma eu sunt nou si ink nu stiu ce e aia funtita.big grin

| pwp a răspuns:

NU regret!
atata timp cat am dat fundita inseamna ca respectivul utilizator a meritato!happy