| anonim_4396 a întrebat:

Sunt singura care nu simte nimic special, acum, de inceput de an? Intotdeauna cand este o sarbatoare sau un eveniment, imi vine sa plang si dupa nu stiu, simt ca nu vreau sa vorbesc cu nimeni, n-am nicio reactie. Ma simt aiurea, foarte aiurea.

6 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Nici eu nu simt nimic special, insa nu plang.

| sophie12helen a răspuns:

Poate esti mai speciala♥De fapt, sigur esti.Presupun ca simti niste emotii foarte mari la teze, sau ceva foarte important.La multi ani!

| sophie12helen a răspuns:

Niciodata nu vei stii ce te asteapta, poate e un semn ca iti va merge bine:*

| DedeeAndreea a răspuns:

Crede-ma,nu esti singura sad Si eu sunt la fel ca tine! Jumatate de seara am plans,nu stiu de ce mai exact,dar eram indiferenta,nu prea ma bucuram. Uneori mai am si stari depresive(de fapt, de tristete).Eu merg la psiholog! Daca te simti trista mai mereu, ca mine, vorbeste si tu cu familia ta, parintii tai! Poate trebuie sa mergi la psiholog!
O zi frumoasa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu simti nimic special, pentru ca nimic nu e special.

| Delicacy a răspuns:

Păi chiar nu e nimic special, e doar o zi obişnuită....numai că e cam multă mizerie pe străzithinking
Dar dacă simţi că nu poţi vorbi cu nimeni, atunci de ce "vorbeşti"aici?