| SomeBodyThatDoesNotMatter a întrebat:

Sunt socata. De ce? Intai vizionati video-ul :
http://www.youtube.com/watch?v=BQqvctYrXLc&feature=relat ed
Ce credeti? Adevarat? Nici nu stiu ce sa cerd! Vreau Argumente la raspuns.

4 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Ca si avatar videoclipul e nasol si avatar la fel cel mai prost film.

| RoxyKaRoxana a răspuns:

Whhhhoooaaaaaaauuuuuuu!
nici eu nu mai stiu ce sa cred.
totusi parerea mea e ca sunt destule exemple negative la hollywood...
totul e posibil!

| Alexysa_6950 a răspuns:

Nici eu nu stiu. poate e adevarat.

| TheSearcher a răspuns:

Sincer. in proportie de 60% cred... si lady gaga spre exemplu are un nou videoclip Judas daca zic bine. si daca te uiti la video sau versurile melodie. si esti crestin iti pui mainile'n cap. e chiar strigator la cer ceea ce face =|