| lollipops a întrebat:

Sunt un pic egoista, ma uit urat la oameni cand imi cer acadele. Ce pasi sa urmez ca sa fiu mai altruista?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce tocmai tie iti cer? Si de ce tocmai acadele?

| kar1GaNNN a răspuns:

Sti tu vorba aia care multi o spun? laughing
Fi Original!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti mai cumpara acadele. Elimini efectul, eliminand cauza. Astfel te poti considera altruista fara sa schimbi nimic la tine, in realitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

If you work at a candy shop, then you're a crazy bit*ch and you need help from a psychologist cause you won't make it by yourself.

| Okkultist a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=xx9-7nVLZic Daca meriti asculti...si daca vrei te vindeci. O seara frumoasa

| Maioru a răspuns:

Daca sunt si folosite este normal sa nu le dai la nimeni. Daca vrei sa faci fapte bune ai multe posibilitati sa-ti arati generozitatea nu impartind acadele

| EnciclopediaProstiei a răspuns:

Gandeste-te si tu ca nu esti singura caruia ii place sa suga.

| CartoonN a răspuns:

Ramai egoista nu te schimba...nu trebuie' sa imparti nimic cu nimeni, totul e pentru tine si ramane doar al tau.Chiar si acadelele laughing

| OmuCuBasca a răspuns:

Tine ochii inchisi, apoi ofera o acadea primului venit. Va functiona.winking

| PynkLove a răspuns:

Ai putea sa incepi prin a constientiza ca acadelele iti strica al dracului de repede si sigur stomacul si dintii.happyAsta este remediul.