| Anndddra a întrebat:

Sunteti de acord cu afirmatia: "ca sa pui mana pe un barbat, ii faci un copil"? Astept raspuns voastre. Cel mai tare raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| Bibi_1645 a răspuns:

Chiar deloc big grin. In primul rand, el trebuie sa "puna mana pe tine". In al doilea rand, nu asta e scopul pentru a face un copil straight face. Si in al treilea rand, daca ajungi in situatia sa gandesti asa, deci daca nu reusesti sa-l cuceresti sub nici o alta forma, inseamna ca el chiar nu te vrea... si atunci care ar mai fi rostul sa stai cu cineva care nu te place, si obligat pe deasupra (de un copil)?

2 răspunsuri:
| LallyLala a răspuns:

Degeaba, te lasa cu tot cu copil.Afirmatia asta era valabila acum mult timp, acum nu le mai pasa.

| DariWillis a răspuns:

Da, sunt de acord. si as vrea sa functioneze devil