| VacaVacuta a întrebat:

Sunteti dependenti de internet?

Răspuns Câştigător
| Gigiku a răspuns:

Nu chiar. Daca as avea ce face, as putea sa ma lipsesc.

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Sincer - aproape da. Spun "aproape", pentru ca au fost si luni de zile, cand am putut fara internet. Insa imi place mult prea mult, ca sa pot spune, ca nu sunt dependenta deloc.winking

| Razvan a răspuns:

Nu. E doar ceva temporar. Odata cu inceperea scolii, se schimba prioritatilewhistling

| cosima11 a răspuns:

Nu pot spune ca sunt dependenta de el, dar in momentele in care nu am ce face prin casa sau peafara, pierd timpu` pe net.si mie imi place f mult la tara la bunici, unde nu am net.asa ca, pot rezista fara eltongue

dar tu, esti dependenta?

| Doddel a răspuns:

Deloc

| medgirl a răspuns:

Nu chiar dependenta... dar pe aproape big grin

| VacaVacuta explică:

Andaranda, din pacate da. Si o pot numi o dependenta severa. Ma simt oarecum euforica cand sunt online. Simt ca imi lipseste ceva daca nu am calculatorul deschis. Am incercat sa nu mai petrec atat de mult timp online, dar totul a fost in zadar.

| Mara15 a răspuns:

Nu, dar imi place sa ma uit la anumite episoade dintr-un serial pe net. Dar nu sunt dependenta de el.

| Paatricia93 a răspuns:

Intr-o oarecare masura, daca as avea cu cine sa ies pe afara nu as fi asa.

| raluca0306 a răspuns:

Cel putin eu nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.Si nici nu o sa fiu vreodata!