| anonim_4396 a întrebat:

Sunteti fericiti ca de luni incepe scoala(serviciul-pentru cei care muncesc)?big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E bine ca se mai si bucura cinevatongue.

12 răspunsuri:
| Butsilee a răspuns:

Nu nu nu nu nu nu nu nu nu nu si iar nuuuu \m/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu preabig grin...Era bine in vacantahappy. Tu?tongue.

| Marii a răspuns:

Intr-un fel da. Mi-e dor de colegele de la liceu, dar nu mi-e dor de profesori. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incep pe 18 ianuarie... Eu unul abia astept. Fac ceea ce-mi place, si mereu cu acelasi profesionalism cu care am fost invatat de mentorii mei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt cea mai fericita...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Pot spune că serviciul pentru mine este un hobby, nu o obligație!
Pa, pa.

| miauu a răspuns:

Nuh
deloc

| theodoraafi a răspuns:

Daa... extrem de fericita... avand in vedere ca in vacanta ma scol la 1-2 si lasc mascol la 7 fara 15.
plus ca am de invatat si mai am teze. pfff... abia astept vacanta happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Katya esti tare inteligentabig grin...meriti funditawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Merci frumos Elenahappy.

| Kataa a răspuns:

Da pentru ca imi vad colegii, nu pentru ca avem teme

| Bacemi a răspuns:

Mai frumos in vacanta dar si la scoala sau munca ai impliniri. Eu ma bucur.