| anonim_4396 a întrebat:

Sunteti multumiti de cum aratati sau de caracterul vostru? Credeti ca naturaletea unei persoane e un avantaj?

Răspuns Câştigător
| anad a răspuns:

Da, sunt multumita si sper ca si altii apreciaza caracterul meu.Naturaletea trebuie sa fie un ingredient indispensabil din natura omului. Fara ea am deveni niste fiinte artificiale.

10 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Sunt asa cum sunt si nu am de ce sa ma schimb, dar poate fi si loc de mai bine.

| Barajag a răspuns:

Sunt multumita de felul in care arat si pentru ca nu suntem perfecti cu totii, nu vreau sa schimb nimic, nici macar caracterulbig grin

Abh
| Abh a răspuns:

Cine e multumit 100% de felul cum arata e narcisist, cat despre caracterul lui, e egocentric rau. Naturaletea e un avantaj la o persoana frumoasa, in rest, unde mai sunt si defecte, trebuie de mascat.

| OanaG a răspuns:

As vrea sa fiu cu 3 kg mai slaba am 53 de kghee hee

De caracter n`am ce zice...foarte aprinsalaughing
Normal ca e un avantaj:*

| Betty18 a răspuns:

Nu sunt multumita de nimic... urasc totul la minebig grin
nu este naturaletea un avantaj...stiu din propie experienta

succes

| Aiwendil a răspuns:

Da, naturaletea unei persoane e un avantaj pentru ca degeaba esti frumoasa cu machiaj si fara esti urata, degeaba te fac haine slabe si tu esti grasa.Trebuie sa te accepti asa cum esti. Pune pe cineva de pe strada, o fata sau un baiat care e foarte frumoasa/frumos sub dus sa vezi ce mai ramane din el?! Nimic!

| cîrne a răspuns:

Nici, nici, dar ma iubesc prea mult ca sa vrea sa schimb ceva la mine.

| katty_6203 a răspuns:

Da, sunt foarte multumita de mine, sunt o persoana increzatoare, cu mult optimism si care intotdeauna stie ce vrea de la viata!

| karra a răspuns:

Si aca nu as fi multumita de cum arat, ce as putea face? sa imi fac operatii sau sa umblu cu o,, masca,, pe fata mereu? nu. iar caracterul nu se schimba asa de usor ci doar se mascheaza cu ipocrizie ...intr-un final cred ca naturaletea este un avantaj dar trebuie sa fii norocos sa dai peste oamenii ce apreciaza aceasta calitate happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In mare parte sunt multumita. Totusi, nu-mi place ca sunt foarte bagareata, si uneori dau in nesimtire sau lipsa de educatie, fara intentii.
Niciodata nu o sa fiu mandra de caracterul meu deoarece cu trecerea anilor, se va schimba si el, ceea ce in prezent nu ma incanta.