| Fun@Work a întrebat:

Sunteti o persoana rabdatoare?

http://unzambetpezi.blogspot.com/2010/03/test-de-rabdare .html

7 răspunsuri:
| Merisorr a răspuns:

Funny rau laughing

April
| April a răspuns:

Foarte rabdatoare.Totdeauna acord "sfertul academic", cum se spune, ba chiar trec si dincolo de el.Si reusesc asta numai fiindca eludez chestiunea care-mi pune rabdarea la incercare, gandindu-ma la lucruri placute, care n-au uneori, nicio legatura cu problema in sine.

| Hmmmm a răspuns:

Nulaughingdeloc.
bine acu depinde si d ce castig daca am rabdare, dar in general imi pierd rabdarea f repede.

| paramore a răspuns:

:-snu prea...doar daca nu am de ales

| Elena1234456 a răspuns:

Sunt o persoana rabdatoare "in limita stocului disponibil"hee hee - depinde de situatie si de nefericit/nefericita.

| Razvan a răspuns:

In anumite situatii sunt un morman de liniste.In altele, imi sare mustarul fara niciun motiv intemeiatoh go on

| asdffghjjkl a răspuns:

Vai de mine ce tare e laughing