Întrebare recomandată | fevrier a întrebat:

Sunteţi pasionaţi de fotografie? Vă faceţi publice pozele pe site-uri gen deviantart/flickr/etc?

Răspuns Câştigător
| xibalba a răspuns:

Imi place fotografia, dar nu pot sa zic ca o practic prea des. Lipsa de timp, lipsa unui aparat performant isi spun cuvantul. Totusi, continui sa apreciez arta.

14 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Imi place sa capturez imagini, sa le modific, dar niciodata nu le public.

| dulc3'maria a răspuns:

Pasionata de fotografie?:Olooloh go onimi fac fotografii mereu.plictisita...neplictisita...acasa...in club... oriunde oricandlove strucksi... da mai imi fac publice uneori pozele dar rar...tongue

| Dianna a răspuns:

Mie`mi place fotografia da` nu mi-am expus pozele pe niciun site happy.big grin
Poate in viitoru` apropiat.

| ILikeToKnow a răspuns:

Si mie imi place mult fotografia.Si imi place sa si editez pozele, dar nu am publicat poze decat pe hi5 cateva.Nici eu nu am un aparat ft performant si nici timpul nu-mi prea permite, dar cu siguranta fotografia e un hobbybig grin

| demonel a răspuns:

Eu fotografiez ce-mi place si cred ca est amuzant pentru toti le-as publica

| PedoBarbie a răspuns:

Da şi da. Sunt destul de pasionată, dar din lipsă de chef, timp etc nu îmi ies des poze foarte artistice. Le mai public.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da... le public pe deviantart! e placut sa vezi cu primesti fav-uri

| loveyousomuch92 a răspuns:

Sunt unii oameni care cum fac o poza o arata tuturor sau o pun pe net! nu e rau! poate vor sa se afirme sau sa fie cunoscuti! eu nu fac asa! daca fac o poza o arat prietenilor apropiati si celor de pe mess>~

| everyday a răspuns:

Ador sa fac poze:Xdoar ca din cauza ca nu are cine sa mi le faca, le fac singura...si nu ies bine in totdeanua, da mi le expun, pe hi5 va invit chiar sa va uitati la el, sa dati un comentariu sau un five:X http://www.hi5.com/......Profile.do ^.^va pupic, bye

| vonneest a răspuns:

Da, sunt dar le pastrez pentru mine big grin

| propan3 a răspuns:

Chiar as vrea sa fac o meserie din asta, mi-am luat de vreo luna si un dslr. Ma intereseaza macro si tot ce are legatura cu natura, dar nu cred ca mi-as gasi un post la o revista sau ziar de specialitate.In afara de National Geographic nu prea am vazut vreuna...

| blondix08 a răspuns:

Sunt foarte pasionata. Mi-am cumparat recent un aparat foto performant de care nu ma pot desprinde. Pe cele mai reusite le public, iar pe restul le pastrez pentru mine.

| nelulung a răspuns:

Da! vezi pe Fcebook: nelu lung