| MihaiAndrei666 a întrebat:

Sunteti romantici? Cum va imaginati întalnirea perfecta?

9 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Întâlnirea perfecta o am zi de zi alături de el. Perfecțiunea ne o facem noi. Cadrul mai poate fi schimbat, ce i drept, dar persoanele fac ca totul sa fie perfect, restul sunt doar detalii

| RAY a răspuns:

A murit romantismul,traim in epoca rationalismului,pentru mine a murit de mult tot ce tine de iubire,e o slăbiciune,nu neg ca nu e frumoasa iubire daca ai cu cine sa faci o familie,daca gasesti o fata sincera,serioasa dar cum asa nu cred ca este,a murit iubirea traiasca capitalismul, as prefera ceva haotic nu cv planificat, imi plac suprizele, mistrul, fara mister viata nu are sens, cred ca fiecare greseala a vieti te invata spre un viitor mai bun

https://www.youtube.com/watch?v=s387PpVjeW4

| SilentRain a răspuns:

Scarbos,nu
La cimitir cu lopata in mana

| gemeni6226 a răspuns:

Exact asa cum mi-am cunoscut sotul calatoream undeva cu trenul si ne-am cunoscut in tren. Poate fi oriunde intr-o calatorie.

| gemeni6226 a răspuns:

Dar prima intalnire (dupa ce ne-am cunoscut undeva)m-i se pare romantica intr-un mic restaurant cochet si mai retras de lume.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

Răspuns utilizator avertizat
| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Undeva,pe o terasă, pe malul lacului.

| MariaMonica2009627 a răspuns:

Mi-se pare scârbos ca iubitul meu să-mi zică "buburuză mică ";"îngeraș zburător " nu, nu sunt romantică și nici nu voi fi. Întâlnirea perfectă e privind un apus /răsărit, sau sa vedem luna, stelele, un lac. Toate cele bune!